Nieobecności

Dział, w którym zgłaszać można uwagi dotyczące funkcjonowania Leviathana oraz rozmawiać o wszystkich jego aspektach. Najlepsze miejsce na zadawanie związanych z nim pytań.
Awatar użytkownika
Niniel
GG: 7112066
Karta Postaci: viewtopic.php?t=170

Nieobecności

31 mar 2011, 12:45

Każdy, kto planuje kilkudniową nieobecność, proszony jest o powiadomienie o tym fakcie tutaj (szczególnie tyczy się to członków Kadry). To samo tyczy się nieobecności nieplanowanych, o których należy informować tak szybko, jak będzie to możliwe. Nieobecność nie musi być uzasadniona, choć miło byłoby podać jej przewidywane ramy czasowe.

W przypadku niezgłoszenia przez gracza absencji, jego postać mogą napotkać rozliczne nieprzyjemności – niezależnie od tego, w jakim trybie gry się znajduje (szczegóły na ich temat znajdują się tutaj). W takim przypadku całkowicie bezpieczni są jedynie ci bohaterowie, którzy nie uczestniczą w grze.

Postacie, z których kont przez dwa miesiące nie napisano żadnego posta fabularnego, uznawane są za nieaktywne niezależnie od tego, czy została zgłoszona nieobecność. Statusu tego pozbyć można się przez wznowienie gry.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Re: Nieobecności

07 lip 2018, 11:49

Zmieniam pracę, branżę, miasto i życie, więc trochę mnie nie będzie, ale zrywam ze zdalnym wykonywaniem zleceń, więc wieczorkami będę miał czas – co może być tylko z korzyścią dla Leviathana. Stay tuned.

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

01 lis 2018, 23:22

Trochę życie mną rzuca, więc nie wiem, kiedy będę kontynuował swoje dzieło wznawiania sesji, ale jestem dobrej myśli. W przyszłym tygodniu powinno być już OK.

Awatar użytkownika
Kerreos
GG: 35260981
Karta Postaci: viewtopic.php?t=3491#53102

04 gru 2018, 10:09

Sporo spraw mi spadło na głowę z dnia na dzień, więc choć może czymś z doskoku się zajmę, jak zobaczę, że czas mi nie przecieka, wolę bezpiecznie założyć, że aż do weekendu będę bardzo słabo dyspozycyjny.

Wróć do „Dyskusje i propozycje”