Ezlur

Tutaj znajdują się zaakceptowane Karty Postaci, których posiadacze nie napisali żadnego posta fabularnego przez ostatnie dwa miesiące.
Awatar użytkownika
Ezlur
Karta Postaci: viewtopic.php?t=2080

Ezlur

03 sie 2012, 21:22

Mimo, że każdy to wie, to zawsze warto napisać:
Ja i moja postać to dwie kompletnie inne osoby. Nie czujcie się obrażeni, gdy zbluzgam waszą postać, gdy ktoś kogoś zdradzi, zabije. Postać nie oddaje moich cech charakteru i nie zawsze postępuje logicznie, czy (w szeroko zakrojonym pojęciu) moralnie.
Dziękuję za uwagę.

W karczmie dzień jak co dzień – gwar burzliwych rozmów zagłusza wołanie o kolejny kufel piwa, ktoś stawia kolejkę bandzie najemnych ochroniarzy, jakiś amant wzdycha do panienki z sąsiedniego stolika, bard amator próbuje zabawić swoich towarzyszy… Twoją uwagę przykuwa na chwilę siedzący przy szynkwasie, leniwie jedzący suszone śliwki z sakiewki i popijający to piwem, rudy podróżnik. Na Twoje nieszczęście, i on zauważył również Ciebie. Szybko opróżnia kufel i podsuwa z lekka swój stołek bliżej Twojego…

1. Imię:
-Witaj przyjacielu! – mężczyzna krzyczy w Twoją stronę z wielkim uśmiechem na twarzy– Pozwól, że się przedstawię. Na imię mi Ezlur, takie mi dali, nie sam sobie wybierałem. Spytałbym się o twoją godność, ale jest to dzisiaj nieistotne. Przecież przyszedłeś tu właśnie po to, by posłuchać trochę o mnie, nieprawdaż? Chcesz może śliwkę? Nie? Więcej dla mnie.

2. Płeć:
Przybysz definitywnie jest mężczyzną, do tego gadatliwym, może jego uroda jest z lekka zniewieściała, lecz brak odpowiednich atrybutów rozwiewa wszelkie wątpliwości. Że też zawsze zagadują Cię sami faceci… Co z Tobą jest nie tak?

3. Wygląd:
Gdy rzekomy Ezlur się przedstawiał, Ty miałeś chwilkę żeby przyjrzeć mu się trochę dokładniej. Wzrostu jest z lekka ponadprzeciętnego, na oko pięć i pół stopy, do tego lekko umięśniony. Typowy młodszy facet, jakieś dziewiętnaście, może i dasz mu z dwadzieścia lat. Coby wytworzyć napięcie, opiszmy go poczynając od dołu, a na koniec zostawmy sobie to, co najciekawsze. Zaczyna się stopami – tak jak zdecydowana większość populacji Leviathana. Nosi podbite podróżne buty z wysoką cholewą, dekorowane farbowanymi na zielono rzemieniami. Spodnie jak spodnie, proste, lniane, brązowe. Gdzieniegdzie przetarte, lecz utrzymane w stosunkowo dobrym stanie. Jako ochronę nosi lekki napierśnik z utwardzanej skóry, całkiem ładny – pasuje do całości ubioru, pod tym natomiast zwykle szarawą bądź brązową koszulę. Zwykle można go spotkać w zdobionych naruczach, z kilkoma tanimi sygnetami na palcach i w zielonym chuście na szyi. Niemniej jednak gdy Twój wzrok przenosi się na jego twarz… Przede wszystkim jest smukła, gładko ogolona, możnaby rzecz, że leciutko zniewieściała, zakończona potarganą, rudą czupryną. To jednak co najbardziej zwraca uwagę to jego oczy – zielone, pewne siebie, z wiecznie ukrytym w nich pytaniem. Może powiedzenie, że wytrącają Cię z równowagi byłoby przesadą, ale gdy na Ciebie patrzy to po prostu nie możesz się w całości skupić. Zauważasz również, że cały czas się uśmiecha. Czasem jest to lekko pogardliwy uśmiech, czasem pogodny i wesoły, czasem wymuszony, jednak zawsze to uśmiech. To również wprawia Cię w lekkie zakłopotanie…

Ledwo co zdążyłeś omieść go spojrzeniem, a on już otwiera gębę, żeby prawdopodobnie przedstawić Ci historię swojego życia. Albo jakieś inne bzdury. Zamawiasz kolejne piwo – to będzie długi wieczór…

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Ves
GG: 13073276
Karta Postaci: viewtopic.php?t=1566

04 sie 2012, 12:35

Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Ezlur

04 sie 2012, 12:51

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

04 sie 2012, 19:58

Awatar użytkownika
Ezlur

04 sie 2012, 20:50

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

04 sie 2012, 22:13

Awatar użytkownika
Ezlur

04 sie 2012, 23:15

Awatar użytkownika
Ves
GG: 13073276
Karta Postaci: viewtopic.php?t=1566

04 sie 2012, 23:30

Ja się z Wami, nie pobawię, przepraszam. A kartę akceptuję.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:

05 sie 2012, 16:42

Wybacz, cny panie, że w ten sposób, ale czas nie pozwala mi na dłuższe zabawy. Akceptuję, do zobaczenia w grze.
Awatar użytkownika
Ezlur

13 wrz 2012, 17:31

Wróć do „Karty postaci nieaktywnych”