Statusy postaci

Podstawowe informacje o grze oraz świecie, w jakim się ona toczy. Zapoznanie się z nimi polecane jest wszystkim osobom, dla których tekstowe gry fabularne to nowość oraz tym, które chcą poznać Leviathana od podszewki.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3822
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

Statusy postaci

10 mar 2013, 11:19

Po napisaniu swojej Karty Postaci masz możliwość stania się członkiem jednej z poniżej wypisanych grup.
Grupy użytkowników na Leviathanie to:
  • Akceptowani wstępnie – konta, z których opublikowano Kartę Postaci dopuszczoną do gry na zasadzie akceptacji wstępnej. Taka akceptacja dokonywana jest przez Mistrza Gry po wnikliwym zapoznaniu się z jej treścią. Jej uzyskanie daje prawo do grania daną postacią przy zachowaniu możliwości swobodnego aktualizowania KP. Aktualizowana treść nie mogła jednak wcześniej pojawić się trakcie gry. Prawie wszystkie dopuszczone do gry na Leviathanie konta znajdują się w tej grupie. Pozostałe zasady dotyczące kont ze wstępnie zaakceptowanymi Kartami Postaci znajdują się w temacie „Wolnizna” oraz w temacie ze wzorem Karty Postaci.
  • Akceptowani – konta, z których opublikowano Kartę Postaci zaakceptowaną w pełni przez Mistrza Gry. Akceptacja pełna oznacza, że KP jest bezbłędna, niepodważalna i całkowicie zgodna z obecnymi zasadami gry. Ma znaczenie przede wszystkim prestiżowe i przeznaczona jest dla wytrwałych graczy doskonale orientujących się w realiach Leviathana.
W skład powyższych grup wchodzą podgrupy:
  • Nieaktywni – konta, z których nie napisano żadnego posta fabularnego przez minimum 2 miesiące. KP opublikowane z takich kont znajdują się w dziale „Karty postaci nieaktywnych”. Przypisywanie do tej grupy odbywa się automatycznie w maksymalnie 24 godziny po przekroczeniu wspomnianych wyżej 2 miesięcy lub po napisaniu posta fabularnego. Przerzucanie KP do odpowiedniego działu dokonywane jest ręcznie i może potrwać dłużej.
  • Martwe postacie – konta z postaciami, które straciły życie. W przeważającej większości przypadków granie takimi postaciami jest niemożliwe.
Grupy specjalne:

Jeśli dana postać należy do Stowarzyszenia z dużą ilością aktywnych członków prawdopodobne jest, że powiązane z nią konto zostanie dodane do grupy specjalnej. Obecnie nie istnieją żadne grupy specjalne.

Ostatnio zmieniony 17 lip 2017, 12:54 przez Infi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Aktualizacja informacji oraz kolorów grup. Dodanie informacji o grupach specjalnych.

Wróć do „Podstawy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 17 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 17 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika
Liczba postów: 52310
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1051
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Reinar
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.