Barrudar

KP, których posiadacze nie ustosunkowali się do proponowanych przez Mistrzów Gry poprawek przez minimum miesiąc.
Barrudar
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2015, 02:48
GG: 6775011

Barrudar

03 kwie 2015, 02:54

1. Imię: Barrudar, Barr, a niektóre kobiety pozwalały sobie na formę "Baruś".
2. Płeć: Mężczyzna.
3. Wygląd:
Rysy twarzy, włosy, oczy: Kruczoczarne włosy, średniej długości, ścięte jednak "dziewczęco", jak o dziwo praktykuje obecnie większość mężczyzn, lecz tak jak winny być ułożone i długie włosy osobnika męskiego. Zarost na jego twarzy rośnie ale bardzo powoli i niezbyt bujnie, co jest wynikiem nie przykładania do nich jakiejkolwiek wagi we wcześniejszym okresie życia. Głowa jego nie odstaje od innych w niczym. Twarz może jest nieco za mała, wychudzona, lecz jej właściciel dumny jest z tego, że nie przypomina swym rozmiarem jakiegoś knura, pokroju wielkich szlachciów, albo ich synów. Nos ma stosunkowo małej, jak na mężczyznę, długości. Stanowi swoistą genetyczną pamiątkę po matce, podobnie jak kolor oczu – niegdyś niebieski, na wskutek przejść życiowych, czarny. Rysy jego twarzy raczej męskie, pomimo dość małej ilości blizn, czy szram (za wyjątkiem jednej na lewym policzku) noszą pewne oznaki niewinności i chłopięcości.
Ubiór i widoczne części ekwipunku: Jak nosi się Barrudar? Z całą pewnością nie modnie, ale niemodnie również. W zasadzie ma na prawdę gdzieś na wszelkie panujące wzorce stroju, bowiem to jemu ma się wygodnie chodzić w tym, co na siebie zakłada, a nie innym na to patrzeć. W każdym razie, nosi się raczej zwyczajnie, jak średniozamożny mieszczanin, którym w końcu był od urodzenia. Zawsze ma na sobie zabrudzone i spłowiałe białe koszule, bądź też jopule, czarne, bądź szare spodnie (oczywiście wyblakłe) oraz buty. Zależnie od pory roku dodaje, bądź odejmuje kolejne warstwy. Przykładowo zimą, stawia dodatkowo na jakieś wierzchnie odzienie, jednak mieszczące się pod ulubionym, granatowym płaszczem z pół koła. Oczywiście w chłodniejsze, albo po prostu wietrzne dni nie zaniedbuje używania kaptura. Cieplejszą porą roku preferuje krótkie spodnie oraz oczywiście pończochy, jednak w kolorze cielistym, a gdy upał za bardzo daje się we znaki rezygnuje z nich. Ogółem interesuje go strój utrzymany jedynie w ciemnej, zimnej tonacji, przy dużym wykorzystaniu właśnie fioletów, purpury, granatów, czerni oraz szarości.
Co się zaś tyczy ekwipunku, to składa się nań torba zrobiona ze smoczej skóry (pamiątka po ojcu, przekazywana w rodzinie z pokolenia na pokolenie), wieszana zwykle na lewym ramieniu, sięgająca mniej więcej do pasa. Pomimo swego wieku nadal jest w doskonałym stanie, co można stwierdzić po tym, że nie rozlatuje się i wygląda niemal jak nowa, a jedynymi mankamentami bywają ewentualne zabrudzenia.
Oczywistym jest noszenie przy sobie sakwy z pieniędzmi, trzymaną na prawym boku oraz, co chyba normalne dla jego profesji, sztyletu z czerwoną rękojeścią, wykonanego ze zwykłej stali o długości ćwierć stopy, trzymanego po prawej stronie tułowia. Ów sztylet stanowi główny oręż Barrudara, choć służy mu tylko do obrony, tudzież skrytobójstwa. Niekiedy spotkać go można również z torbą przewieszoną przez prawe ramię i ręczną kuszą zawieszoną na lewym ramieniu. Z niej korzysta niezwykle rzadko, jednak stanowi ona część jego oręża toteż warto o niej wspomnieć. Często można go również spotkać z różnymi tomiszczami, nie będącymi jednak wbrew opinii niektórych, księgami z zaklęciami, a zwyczajnymi kronikami, poematami, czy też powieściami, pisanymi przez mniej lub bardziej wybitnych literatów.
Wzrost: Pięć i trzy ćwierci stopy.
Sylwetka i postawa: Jak każdy zdrowy człowiek porusza się na dwu nogach. Choć próbuje trzymać wyprostowaną postawę, nierzadko można go zobaczyć w zgarbionej pozycji. W ten sposób tuszuje swój wzrost, a także stworzyć iluzje bezbronności. Jest bardzo umięśniony – może nie tak bardzo, jak ci wszyscy wielcy smokobójcy, czy wybitni wojownicy, lecz ma swoją masę, a także odpowiednio dobrze zbudowane ciało, o co dba każdego dnia, ćwicząc.
Cechy szczególne: Rozliczne tatuaże, występujące na całym ciele. Na lewym boku blizna po ranie kłutej oraz liczne ślady po oparzeniach na brzuchu i prawej piersi.
Aura (jeśli dotyczy):
Pozostałe:
Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Posty: 3821
Rejestracja: 01 wrz 2011, 19:59
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

03 kwie 2015, 10:58

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

Wróć do „Porzucone Karty Postaci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Zarejestruj się · ZALOGUJ


Jest 18 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 17 gości
Zarejestrowani użytkownicy: Kerreos
Liczba postów: 52308
Liczba tematów: 2980
Liczba użytkowników: 1050
Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Landis
Nikt dzisiaj nie obchodzi urodzin

Discord – czat głosowy

Uwaga – lista osób rozmawiających głosowo nie aktualizuje się na bieżąco. Konieczne jest odświeżenie strony.