Herubin

Tutaj znajdują się zaakceptowane Karty Postaci, których posiadacze nie napisali żadnego posta fabularnego przez ostatnie dwa miesiące.
Awatar użytkownika
Wierzbiec
GG: 381201
Karta Postaci: viewtopic.php?t=621

Herubin

29 lip 2011, 00:01

Ukrywanie treści: włączone
Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.

6. Avatar i opis wyglądu

Obrazek

http://www.onlinewelten.com/uploads/art ... -11516.jpg

Jego ciało jest teraz jak pasożyt z jednej strony żyje z drugiej już umarło. Po śmierci został w pewien sposób przeklęty. Nadal jest istotą lasu, czerpie z niego moc oraz siłę. Jednak ciągle dwie powłoki toczą walkę. Jego kolor jest teraz zgniło zielony, ale czasami przechodzi w czernie. Nadal pokryty wszelkiej maści roślinami. Wciąż pod grubą górną warstwą drewna mieści się miękka tkanka flory. Pochodzi z jednej nielicznych grup entów jedzących mięso, to dzięki niemu słyną ze swej siły i wytrzymałości. To właśnie dlatego potrafi krwawić. Nigdy nie poluje na istoty słabsze od niego.

Postać satyra.
Śmierć zmieniła go całkowicie. Gdzie kiedyś dominowała jasna, brązowa skóra, teraz leżał martwy szary naskórek. Głowę o ostrych rysach, w kształcie przypominającym serce otaczają zaczesane do tyłu siwe włosy. Odkryte czoło zdobią nacięcia niczym drobnym nożem zrobione, tworząc symetryczne kształty tuż nad oczami. Nisko położone, szerokie oczy otoczone są ciemniejszymi sińcami. Tęczówka granitowa, otoczona jest prawie czarnymi obwódkami. Nad lekko wystającą żuchwą mieszczą się cienkie, sine usta. Uśmiechając się ukazuje rząd białych lśniących kiełków. Na środku znajduje się długi, smukły nos z małą nasadą. Brwi oraz rzęsy delikatnie kreślą się na gładkiej, wręcz marmurowej twarzy. Jeśli oceniać by jego urodę pod względami estetycznymi, to jest ona bardzo egzotyczna, nieco odpychająca. Nietypowe wzory na ciele, wraz z nieco wampirycznym typem wyglądu odstrasza wielu.
Jeśli chodzi o budowę fizyczną, to jest mizerna. Pod wydatną klatką piersiową, uwydatniają się długie żebra, nad nią mieści się wyraźny obojczyk. W talii widać wyraźne, nieco nienaturalne wcięcie. Krótkie ręce najczęściej zwisają bezwładnie w dół. Zakończone są zgrabnymi dłońmi, z palcami długimi. Biodra szerokie, w stosunku do górnej części ciała, od nich drogę rozpoczynają długie umięśnione nogi. Stąpa na koźlich kopytkach, które w zetknięciu z większością twardszych powierzchni, miłym dla ucha dźwiękiem stukają. Na piersi lewej widnieją okrutne blizny nie chcące się zagoić. Miejsce przebite przez kamienne bolce, wygląda paskudnie i lata miną nim, powolna regeneracja zniszczy znamiona czasu. Większość z reszty blizn jest powierzchowna i mniej widoczna, opiewają jednak prawie każdą część jego ciała. Wszystko chowa jednak pod luźną, niepodkreślającą figury szatą. Koloru szarego ubranie, sięga do kostek, z tyłu jest nieco dłuższa i włóczy się po ziemi. Zapinana przez środek miedzianymi guzikami, z boków ozdabiana geometrycznymi wzorami. Przy bliższych oględzinach okazała się mieć szeroki kołnierz kończący się przy obojczykach, otoczony czarnym pierzem. Prosty fason, oraz tradycyjny krój nadają jej specyficznego charakteru.
Często zmęczony życiem garbi się, idąc krokiem posuwistym i powolnym. Mierzy jedynie metr i sześćdziesiąt dziewięć centymetrów, wydłużona figura dodaje mu jednak optycznie kilka centymetrów.Spokojny i opanowany, stara się często nieudolnie ukrywać emocje. Głowę trzyma nisko, a wzrok jego wpatrzony jest chodnik. Nie nosi się odważnie, raczej nieprzesadnie i skromnie. Choć mina jest bez wyrazu, nieco skwaszona to on sam bije od siebie raczej pozytywną aurą. Jest istotą magiczną i to ona podtrzymuje regeneracje oraz inne funkcje życiowe, Herubin nigdy nie zamierzał jej ukryć więc dla osób wyczuwających siły magiczne, może być niczym latarnia. Jeśli ktoś by chciał wyczuć bijącą od niego energie, może poczuć cisze, smutek, żal i mieszankę innych uczuć, w których przeważa jednak paradoksalnie ład i porządek.

6,5. Wzrost

4 metry

Szerokość

3 metry i 10 centymetrów

Treść tej ramki została ukryta przez użycie znacznika [hide]. Jest dostępna tylko dla jej autora oraz Mistrzów Gry.
Gałgar
GG: 42238913
Karta Postaci: viewtopic.php?t=30

29 lip 2011, 08:05

Miło mi, Gałgar jestem.
Akcept

btw. Ciekawie zrobiona postać, Ent który jest psem ;D (mogę tak cię chyba nazwać? )
Awatar użytkownika
Wierzbiec

29 lip 2011, 10:53

Mam pewien problem , obraz podany w karcie postaci zmniejszyłem by zmieścił się na forum i umieściłem na imageshack . I szczerze mówiąc nie wiem co zrobić dalej i który link wpisać do emblematu (to moja pierwsza gra rpg jak i forum , więc mam pewne problemy ) .

ps. oczywiście możesz mnie nazywać entem który jest psem :P

Już sobie poradziłem XD , ale narazie nie mam pojęcia gdzie zacząć pisać
Awatar użytkownika
Niniel
GG: 7112066
Karta Postaci: viewtopic.php?t=170

05 sie 2011, 10:43

Jeśli nie wiesz gdzie pisać, to zajrzyj do Oberży :>
Awatar użytkownika
Wierzbiec

11 sie 2011, 09:03

Szybki update postaci 1.2

Chciałem by moja postać mogła przybierać postać satyra . Powód jest prosty , gdyby ent wszedł do miasta mogło by to zrobić spore zamieszanie . Ta umiejętność pozwoliła by mu udział w nie których eventach i sesjach .

Obrazek

Gałgar
GG: 42238913
Karta Postaci: viewtopic.php?t=30

11 sie 2011, 11:44

Łaaadny….. Kostur

Akcept
Awatar użytkownika
Wierzbiec

15 gru 2011, 16:49

Awatar użytkownika
Wierzbiec

31 mar 2012, 21:47

Awatar użytkownika
Infi
Kontakt:
Lokalizacja postaci: Trakt Południowy
Discord: Infi
GG: 12763543
Karta Postaci: viewtopic.php?t=638

31 mar 2012, 23:06

Sprawę Herubina omawiamy poprzez prywatne rozmowy.
Awatar użytkownika
Wierzbiec

24 maja 2012, 22:20

Wróć do „Karty postaci nieaktywnych”